N. - 361254 Gelieve hieronder de geselecteerde Europese overheidsopdracht te vinden.

zaterdag 31 mei 2025
TNL - Onderwerp: Voorbereiding op een mogelijke aanbesteding voor het selecteren van een onderwijspartner voor de levering van e-learning en een Leer Management Systeem (LMS)
Gelieve hieronder de geselecteerde Europese overheidsopdracht te vinden.
N. - 361254
Publicatiedatum:13/12/2024
Uiterste datum:
 
Type:Vooraankondiging die alleen ter informatie wordt gebruikt – algemene richtlijn
Land:TNL
Beknopte beschrijving:
OVO Zaanstad overweegt een aanbesteding in de markt te zetten voor onderwijs specifieke e-learning diensten met een Leer Management Systeem. OVO Zaanstad wil voorafgaand aan een aanbesteding, vrijblijvend relevante informatie verkrijgen vanuit diverse marktpartijen om de haalbaarheid hiervan te toetsen. Deze informatie acht OVO Zaanstad noodzakelijk om een goede uitvraag (aanbesteding) te beschrijven en kennis en ervaringen op te doen over de huidige markt. De uitkomsten zullen moeten leiden tot een juiste keuze in de aanbestedingsstrategie, keuze in procedure en keuze in scope van de opdracht. De raming is nog niet bekend.
Aanbestedende overheid:
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zaanstad

CPV-classificatie (gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten):
48000000, 80420000
Beschrijving:
Software en informatiesystemen.
Diensten voor e-leren.


PAR-0000 documentsId


Tekst in originele taal

Nederland: Diensten voor e-leren
Voorbereiding op een mogelijke aanbesteding voor het selecteren van een onderwijspartner voor de levering van e-learning en een Leer Management Systeem (LMS)

Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging die alleen ter informatie wordt gebruikt

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zaanstad
Rechtsvorm van de koper: Regionale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Onderwijs

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Voorbereiding op een mogelijke aanbesteding voor het selecteren van een onderwijspartner voor de levering van e-learning en een Leer Management Systeem (LMS)
Beschrijving: OVO Zaanstad overweegt een aanbesteding in de markt te zetten voor onderwijs specifieke e-learning diensten met een Leer Management Systeem. OVO Zaanstad wil voorafgaand aan een aanbesteding, vrijblijvend relevante informatie verkrijgen vanuit diverse marktpartijen om de haalbaarheid hiervan te toetsen. Deze informatie acht OVO Zaanstad noodzakelijk om een goede uitvraag (aanbesteding) te beschrijven en kennis en ervaringen op te doen over de huidige markt. De uitkomsten zullen moeten leiden tot een juiste keuze in de aanbestedingsstrategie, keuze in procedure en keuze in scope van de opdracht. De raming is nog niet bekend.
Interne identificatiecode: OVOMC-25-LMS

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80420000 Diensten voor e-leren
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen

2.1.2 Plaats van uitvoering

Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

3. Deel

3.1 Technische ID van het onderdeel: PAR-0000

Titel: Voorbereiding op een mogelijke aanbesteding voor het selecteren van een onderwijspartner voor de levering van e-learning en een Leer Management Systeem (LMS)
Beschrijving: OVO Zaanstad overweegt een aanbesteding in de markt te zetten voor onderwijs specifieke e-learning diensten met een Leer Management Systeem. OVO Zaanstad wil voorafgaand aan een aanbesteding, vrijblijvend relevante informatie verkrijgen vanuit diverse marktpartijen om de haalbaarheid hiervan te toetsen. Deze informatie acht OVO Zaanstad noodzakelijk om een goede uitvraag (aanbesteding) te beschrijven en kennis en ervaringen op te doen over de huidige markt. De uitkomsten zullen moeten leiden tot een juiste keuze in de aanbestedingsstrategie, keuze in procedure en keuze in scope van de opdracht.
Interne identificatiecode: 1

3.1.1 Doel

Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80420000 Diensten voor e-leren
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen

3.1.2 Plaats van uitvoering

Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land

3.1.3 Duur

Andere looptijd: Onbekend

3.1.5 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.

3.1.6 Aanbestedingsstukken

Adres van de aanbestedingsstukken: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/361254 ,

3.1.7 Voorwaarden van de aanbesteding

De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen

3.1.8 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

3.1.9 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zaanstad - Rechtbank Amsterdam
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zaanstad -

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zaanstad
Registratienummer: 51748938
Postadres: Paulus Potterhof 1
Stad: ZAANDAM
Postcode: 1506JX
Onderverdeling land (NUTS): Zaanstreek (NL325)
Land: Nederland
Contactpunt: Rob Bennink
Telefoon: +31 0582132227
Andere contactpunten:
Officiële naam: Rechtbank Amsterdam
Stad: Amsterdam
Postcode: 1080 BN
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL329)
Land: Nederland
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: b5109de0-8631-442f-8289-d966a92645f9 - 01
Type formulier: Geplande opdracht
Type aankondiging: Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging die alleen ter informatie wordt gebruikt
Verzenddatum van de aankondiging: 13/12/2024 16:35 +01:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands
Vermoedelijke datum waarop een aankondiging van een opdracht in het kader van deze procedure zal worden bekendgemaakt: 08/01/2025
links: 
pdf: /papi/tenderned-rs-tns/v2/publicaties/361254/pdf

typePublicatie: Marktconsultatie
juridischKaderCode: Aanbestedingswet 2012
typeOpdrachtCode: Diensten
procedureCode: Marktconsultatie
kenmerk: 502534
referentieNummer: OVOMC-25-LMS
isDigitaalInschrijvenMogelijk: true
afgerondeAanbesteding: false
onlyGunningProcedure: false
isVroegtijdigBeeindigd: false